O Nas

Narzedziaglazurnicze.pl - dowiedz się kim jesteśmy!

Firma Narzędzia Glazurnicze to wysoce zmotywowany doświadczony zespół monterów ceramiki i dystrybutor narzędzi dla glazurników z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Od wielu lat firma z powodzeniem zaopatruje swoich klientów w najwyższej jakości narzędzia glazurnicze, oferując szeroki wybór produktów, profesjonalną obsługę oraz konkurencyjne ceny.

Firma Narzędzia Glazurnicze działa na rynku od kilkunastu lat i zdobyła w tym czasie zaufanie wielu klientów, dzięki swojej solidnej pracy i wysokiej jakości narzędzi. Współpracuje z najlepszymi glazurnikami w Polsce, którzy doceniają produkty oferowane przez firmę i polecają je swoim klientom. Dzięki temu firma zyskała pozycję lidera na rynku narzędzi glazurniczych.

W ofercie firmy znajdują się narzędzia dla glazurników, takie jak poziomice, kielnie, przecinaki, nożyce, narzędzia do układania płytek i wiele innych. Wszystkie narzędzia oferowane przez firmę są najwyższej jakości, dzięki czemu zapewniają wygodną i skuteczną pracę przy układaniu płytek.

Ważnym atutem firmy jest oficjalna dystrybucja marki Sigma w Polsce. Sigma to wiodący producent narzędzi dla glazurników, który oferuje wyjątkowo wysokiej jakości produkty. Firma Narzędzia Glazurnicze jako oficjalny dystrybutor marki Sigma w Polsce, gwarantuje swoim klientom oryginalne produkty pochodzące bezpośrednio od producenta.

Ponadto jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą marek takich jak:

- Montolit

- Raimondi

- Wertec

- Sendi

- Nozar

- Wandeli

- Distar

Narzedziaglazurnicze.pl - profesjonalizm w każdym calu!

Profesjonalna obsługa klienta to priorytet dla firmy Narzędzia Glazurnicze. Zespół specjalistów służy swoją wiedzą i doświadczeniem, doradzając w wyborze najlepszych narzędzi i udzielając fachowych porad w zakresie układania płytek. Firma oferuje również szybką i bezpieczną dostawę zamówionych produktów, dzięki czemu klient ma pewność, że otrzyma swoje narzędzia w jak najkrótszym czasie.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl