Koszty Dostawy

Warunki dostawy w sklepie internetowym narzedziaglazurnicze.pl

  1. Zamówienia wysyłamy na terenie całego kraju.
  2. Zamówienia są realizowane (kompletowane, przygotowywane do wysyłki i wysyłane) w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty (nie ma możliwości wysyłki opcją za pobraniem).
  3. Na anulowanie zamówienia klient ma 12 godzin od momentu złożenia i opłacenia zamówienia. Po tym czasie zamówienie przechodzi w fazę realizacji.
  4. Średni czas dostawy zamówień to 2-3 dni, jednak czasem mogą wystąpić niezależne od sklepu opóźnienia po stronie przewoźnika dlatego czas dostawy może się wydłużyć do maksymalnie 6 dni roboczych.
  5. Towar jest doręczony przez kurierów: Inpost, nie ma możliwości ustalenia godziny doręczenia.
  6. W razie nieobecności zostanie pozostawione awizo. Nie ma możliwości zakupu towaru za pobraniem.
  7. Jeżeli zamówione zostało kilka różnych produktów każdy z nich zostanie doręczony osobną paczką w różnych terminach, (przesyłki mogą zostać wysłane z osobnych magazynów).
  8. Jeżeli klient chce otrzymać fakturę prosimy o kontakt mailowy na adres sklep@doniszczarki.pl (jeśli taka informacja nie została zamieszczona bezpośrednio w uwagach do zamówienia).
  9. Zamówienia wysyłane są prosto z magazynu od naszych Partnerów z Polski.

 

Koszt
Jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. 

Waga paczki Przelew/Płatność online Płatność
za pobraniem
Mini 10,99 zł 23,99 zł
Midi 13,99 zł 26,99 zł
Maxi 17,99 zł 39,99 zł
Paleta 44,99 zł 68,99 zł
 
Czas dostawy
Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 1-3 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie. W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem. 
 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl